NRK
Sportsnytt
Person
Sepp Blatter
10 saker
Sepp Blatter på Sportsnytt samler nyheter, egne artikler og relaterte koblinger til lag, konkurranser og sporter.
Personprofil
Følg nyheter og relaterte saker om Sepp Blatter.
Koblinger
Sportsnytt knytter personen til relevante lag, konkurranser og artikler etter hvert som de omtales.
Siste nyheter om Sepp Blatter
Nyeste først · 10 saker
NRK
NRK
Blatter-stikk etter presidentmelding: – Husker at han ville vi skulle spille med kortere shortser
Nettavisen
– Fotballens mest ubehagelige stemme
Nettavisen
Infantino skulle redde Fifa – nå kan planene hans felle han
Slakter Klaveness’ muligheter: – Fullstendig sjanseløs
Slakter Klaveness’ muligheter: – Fullstendig sjanseløs
NRK
Sepp Blatter ønsker seg Lise Klaveness som ny Fifa-president
NRK
Sepp Blatter vil ha Lise Klaveness som Fifa-president
Nettavisen
Sepp Blatter vil ha Klaveness som Fifa-president
Nettavisen